ŚLĄSKA LIGA OCR
Śląska Liga OCR została powołana z początkiem 2019 r. przez przedstawicieli Śląskich drużyn OCR.

Liga z założenia jest wypełnieniem luki poza regularnym sezonem biegowym, nowatorskim i oryginalnym pomysłem w skali Europy na podtrzymanie zdrowej rywalizacji oraz czynnikiem silnie integrującym lokalne środowisko zawodników i drużyn startujących w biegach OCR.

Liga jest miejscem, gdzie startują i rywalizują zarówno najlepsi zawodnicy z naszego regionu, a nie raz i kraju – uczestnicy Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata biegów OCR , a także osoby, dla których OCR jest pasją lub osoby, które chcą spróbować połączenia elementów technicznych biegów OCR z konkurencjami ogólnosprawnościowymi.

Pierwsza edycja Śląskiej Ligi OCR odbyła się w 5 lokalizacjach: dwukrotnie Katowice, Gliwice i Racibórz. Ostatnią imprezę, jednocześnie podsumowującą Ligę gościliśmy w miejscowości Biskupice pod Częstochową na ogólnodostępnym, otwartym torze OCR.

Zapraszam do zapoznania się z relacjami filmowym z odbytych imprez na kanale youtube: PRZEJDŹ DO YOUTUBE

Przed nami edycja 2020!
Śląska Liga OCR wg uczestników:

Jest to wspaniałe przedsięwzięcie pokazujące, że #rywalizacja może być zdrowa. Uczestnikami są zawodnicy różnych drużyn o różnym stopniu zaawansowania. Pomimo różnych barw #ponadpodziałami, jesteśmy #jednością. Na każdym z eventów można odczuć #domową, ciepłą i #rodzinną atmosferę. Zawodnicy otrzymywali gorący doping i wskazówki, które pomagały w kolejnych startach. #Współpraca i #wsparcie były wszechobecne, co wielokrotnie dawało ogromną #motywacje i pozwalało na #przełamywaniabarier.

#Współzawodnictwo nie kłóciło się z równoczesną #zabawą, #integracją i licznymi #przyjaźniami, które zawiązały się na zawodach.
Dla organizatorów była to ciężka #praca, która pomimo zmęczenia dawała ogromną #radość. Czelendże kładły nacisk na #wszechstronność zawodników i niejednokrotnie dawały niezły #wycisk

===========
*tekst stworzony przy udziale uczestników Śląskiej Ligi OCR 2019, którzy odpowiedzieli na pytanie "Jakie słowo wg. Ciebie najlepiej określa Śląską Ligę OCR?"
liga zawodnicy

WYBRANE ZDJĘCIA
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
zdjęcia z ligi
INFORMACJE KONTAKTOWE
Piotr Jastrzębski, tel: 509 730 479
Bartosz Sztajer, tel: 883 711 303
info@slaskaligaocr.pl